| Tip memorie |
Flash Drive
|
| Interfata |
USB 3.1
|
| Capacitate |
32 GB
|
| Dimensiuni |
55 x 19.5 x 10.2 mm
|
| Greutate |
7.9 g
|
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata UV320 32GB, USB-A 3.1
Stoc furnizor:
În stoc
38,98 lei 90,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Verde |
| Material | plastic |
| PIN-secured access | No |
| Form factor | Slide |
| UFD-Interface | USB-3.1 |
| Capacitate USB | 32 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 5.5 mm |
| Capacity | 32 GB |
| Width | 195 mm |
| Height | 102 mm |
| Weight | 79 g |
| Package height | 103 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Product colour | Green, White |
| Package width | 114.3 mm |
| Package weight | 15.83 g |
| Certification | FCC, CE, VCCI, RoHS |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.