| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Culoare | Negru/Galben |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 67.3 x 21.04 x 10.14 |
| Greutate | 11 g |
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 64GB USB 3.2 Negru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Kingston 128GB Data Traveler Exodia, USB
Stoc furnizor:
În stoc
63,99 lei 321,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Cap |
| Key ring | Yes |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 171.4 mm |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 128 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Capacity | 128 GB |
| Package width | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Product colour | Black, Yellow |
| Width | 21 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| Country of origin | China |
| Package depth | 109 mm |
| Weight | 11 g |
| Height | 101 mm |
| Depth | 67.3 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Package weight | 21.66 g |
| Master (outer) case gross weight | 627.24 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |











Nu există comentarii încă.