Memorie USB Flash Drive Kingston Data Traveler Max 256GB USB 3.2 Gen2negru
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Kingston Data Traveler Max, 256GB, USB
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.398,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Nu |
| Read speed | 1000 MB/s |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Culoare | Rosu |
| Material | plastic |
| Form factor | Slide |
| Write speed | 900 MB/s |
| Master (outer) case width | 174 mm |
| Master (outer) case length | 416.6 mm |
| Master (outer) case height | 119.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 14.5 kg |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 256 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Capacity | 256 GB |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Width | 22 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package height | 165.1 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Product colour | Red |
| Weight | 14 g |
| Depth | 91.2 mm |
| Height | 9.02 mm |
| Package weight | 42.65 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |








Nu există comentarii încă.