| Tip memorie |
Flash Drive
|
| Interfata |
USB 3.2 Tip C
|
| Capacitate |
64 GB
|
| Dimensiuni |
59 x 18.5 x 9 mm
|
| Greutate |
7g
|
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 64GB USB 3.2 Negru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Kingston DataTraveler 70, 64GB, USB 3.2
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
40,00 lei 187,98 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Read speed | 200 MB/s |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Cap |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Device interface | USB Type-C |
| Master (outer) case length | 171.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 518.7 g |
| Master (outer) case width | 475 mm |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Depth | 5.9 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Capacity | 64 GB |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| Package type | Hanging box |
| Country of origin | China |
| Package weight | 173 g |
| Height | 18.5 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Weight | 7 g |
| Width | 9 mm |
| Package width | 10 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.