Memorie USB Flash Drive Kingston DataTraveler Kyson 256GB USB 3.2
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata C906, 64GB, USB 2.0 negru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 256GB, USB 3.2
Stoc furnizor:
În stoc
229,99 lei 992,00 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Read speed | 200 MB/s |
| Write speed | 60 MB/s |
| Fingerprint reader | No |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Argintiu |
| Material | aluminiu |
| Compatible operating systems | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Form factor | Capless |
| Key ring | Yes |
| PIN-secured access | No |
| Master (outer) case gross weight | 403.85 g |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 256 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Package width | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Capacity | 256 GB |
| Weight | 4 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| Country of origin | China |
| Depth | 39 mm |
| Width | 126 mm |
| Height | 49 mm |
| Package weight | 14.14 g |
| Package depth | 559 mm |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |











Nu există comentarii încă.