| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 17.6 x 41.5 x 7.4 |
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive SanDisk Cruzer Blade, 64 GB, USB
Stoc furnizor:
În stoc
84,99 lei 116,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Device interface | USB Type-A |
| Master (outer) case height | 146 mm |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Capless |
| Bootable | No |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows Vista Business |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Master (outer) case width | 86 mm |
| Master (outer) case length | 264 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.17 kg |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 2.0 |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black, Red |
| Package type | Blister |
| Capacity | 64 GB |
| Housing material | Plastic |
| Certification | CE, FCC |
| Width | 17.6 mm |
| Depth | 7.4 mm |
| Package height | 127 mm |
| Height | 41.5 mm |
| Weight | 2.5 g |
| Package width | 76.2 mm |
| Package depth | 6.35 mm |
| Package weight | 21.7 g |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |









Nu există comentarii încă.