| Capacitate (GB) | 16 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 100 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 56.8 x 21.3 x 10.8 |
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra, 16GB, USB 3.0
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
112,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Da |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 100 MB/s |
| Fingerprint reader | No |
| Mac compatibility | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Master (outer) case width | 111 mm |
| Master (outer) case height | 165 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Key ring | Yes |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Form factor | Slide |
| Bundled software | SanDisk SecureAccess |
| Master (outer) case length | 349 mm |
| UFD-Interface | USB-3.0 |
| Capacitate USB | 16 GB |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Package type | Blister |
| Housing material | Plastic |
| Capacity | 16 GB |
| Width | 21.3 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Height | 56.8 mm |
| Depth | 10.8 mm |
| Certification | CE, FCC, KCC |
| Weight | 13.61 g |
| Package depth | 11.9 mm |
| Package weight | 32.81 g |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |









Nu există comentarii încă.