Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra Fit, 64GB, USB 3.1
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra Fit, 64GB, USB 3.1
Stoc furnizor:
În stoc
112,99 lei 333,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 130 MB/s |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Capless |
| Key ring | Yes |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 130 MB/s |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Capacity | 64 GB |
| Height | 88 mm |
| Depth | 19.1 mm |
| Width | 15.9 mm |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |









Nu există comentarii încă.