| Capacitate (GB) | 32 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 13.21 x 42.42 x 6.60 |
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra Flair, 32GB, USB 3.0
Stoc furnizor:
În stoc
107,99 lei 197,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 150 MB/s |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Albastru |
| Material | plastic |
| Form factor | Capless |
| Key ring | Yes |
| PIN-secured access | No |
| Capacitate USB | 32 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Package type | Blister |
| Capacity | 32 GB |
| Height | 6.6 mm |
| Width | 132 mm |
| Product colour | Blue, Silver |
| Depth | 42.4 mm |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |






Nu există comentarii încă.