SSD ADATA UE800 1TB USB 3.2 tip C Black
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata C906, 64GB, USB 2.0 negru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drvie Adata UE800 1TB USB 3.2
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.540,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 1000 MB/s |
| Write speed | 1000 MB/s |
| Interfață USB | USB Type-C |
| Culoare | Auriu |
| Material | aluminiu |
| Key ring | Yes |
| Form factor | Slide |
| Device interface | USB Type-C |
| UFD-Interface | USB-3.0 |
| Capacitate USB | 1 TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Silver |
| Capacity | 1 TB |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Hanging box |
| Housing material | Metal |
| Height | 89 mm |
| Weight | 13 g |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Width | 21.3 mm |
| Depth | 73 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.