Apple Studio Display XDR – 27″ Retina 5K – Standard Glass with VESA Mount Adapter (Stand not included)
Monitoare LED
Compare
Apple Studio Display XDR – 27" Retina 5K – Standard
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
18.167,99 lei 19.893,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
| Culoare | Argintiu |
|---|---|
| Recomandat | Grafica |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| HDR | Da |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Diagonala monitor | 27" |
| Culoare monitor | Negru |
| Thunderbolt | Da |
| Timp de răspuns monitor | N/A |
| Rezolutie monitor | 5120 x 2880 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Nu |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala | 27 inch |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Plug and Play | Da |
| Standard VESA | 100 x 100 mm VESA |
| Rezolutie | 5120 x 2880 pixeli |
| Boxe | Da |
| Densitate pixeli | 218 PPI |
| Putere Consumata | 0.5 W (standby) |
| USB Type-C | 2 |
| Luminozitate maximă | 1600 nits |
| Webcam | Camera Ultra Wide 12 MP integrataMicrofon integrat |
| Functii | Center Stage |
| Accesorii | Cablu alimentareCablu Thunderbolt |
| Altele | DisplayPort Alt Mode |
| Display | Mini-LEDStandard GlassTrue Tone |
| Luminozitate | 2000 cd/m² |
| Dimensiuni | Fara suport: 623 x 362 x 33 mm |
| Greutate | Fara suport: 6.3 kg |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |










Nu există comentarii încă.