Monitor Philips 24.5" 25M2N5200U/00, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
PHILIPS
Stoc furnizor:
În stoc
În stoc
Compare
Monitor Philips 24.5″ 25M2N5200U/00, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: Fast IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz/390Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.3ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.86, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 130mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 25M2N5200U/00 Categorie:
MNT-Screen-Size
24.x"
Pivot
Yes
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
Built-in USB hub
DisplayPort version
1.4
LED backlight
Anti-glare screen
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Cable lock slot type
Kensington
Maximum refresh rate
240 Hz
Display technology
LCD
Headphone out
Pivot angle
-90 – 90°
Swivel angle range
Non-operating altitude
0 – 12192 m
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
USB Type-C
Thunderbolt
HDCP
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
18 kWh
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
DisplayPort
Da
Backlight type
W-LED
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Infinity DCR
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Display sRGB
Component video sync
Separate sync
Operating altitude
0 – 3658 m
Exterior finish type
Textured
Recyclable packaging material
100%
EasyRead mode
LowBlue mode
Mean time between failures (MTBF)
50000 h
Picture enhancement
SmartImage Game
FreeSync
Power supply type
Internal
HDR
Display brightness (typical)
400 cd/m²
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Philips SmartUniformity
93 – 105%
Delta E
2
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
HDCP version
2.2
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range (HDR) 400
Culoare monitor
Alte culori
USB Type-A downstream ports quantity
4
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
Response time (fast)
0.5 ms
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
32 kWh
Low input lag
Height (with stand)
508 mm
Vertical scan range
48 – 240 Hz
Colour gamut standard
sRGB
Weight (without stand)
3.39 kg
Refresh rate
Peste 300 Hz
Depth (without stand)
64 mm
Pixel Pitch
0.2829 x 0.2829 mm
Viewable size, horizontal
54.3 cm
Viewable size, vertical
30.3 cm
Weight (with stand)
5.09 kg
Panel type
Fast IPS
NTSC coverage (typical)
93%
Pixel density
90 ppi
Depth (with stand)
239 mm
sRGB coverage (typical)
110%
Width (with stand)
557 mm
Width (without stand)
557 mm
Height (without stand)
331 mm
Adobe RGB coverage
86%
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
No
Built-in camera
No
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Response time
1 ms
VESA Adaptive Sync support
Tilt angle range
-5 – 20°
Screen-Tech
IPS-LEDs
Adjustable height (max)
13 cm
Destinat pentru
Gaming
Response time (MPRT)
0.3 ms
DVI
HDMI
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Product colour
Grey
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Display diagonal
62.2 cm (24.5)
Display diagonal (metric)
62.2 cm
HD type
Full HD
Manual
Package height
420 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
LED indicators
Operation, Stand-by
Cables included
DisplayPort, HDMI, Power, USB
Package width
730 mm
Package depth
186 mm
DCI-P3 coverage
84%
Package weight
8.07 kg
Digital horizontal frequency
30 – 440 kHz
Digital vertical frequency
48 – 390 Hz
Power consumption (typical)
25.83 W
Producator
PHILIPS
Garantie
36
Bazat pe 0 recenzii
0.0 generală
Fii primul pentru a revizui "Monitor Philips 24.5" 25M2N5200U/00, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,"