Monitor Philips 27" 27B2N3500J/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
PHILIPS
Stoc furnizor:
În stoc
În stoc
Compare
Monitor Philips 27″ 27B2N3500J/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560X1440, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.14, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 150mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.2, Gen1, 5G, Amonte: Type-B, 4x USB Type-A, Aval, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27B2N3500J/00 Categorie:
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
24.x"
Pivot
Yes
Screen-Format
16:9
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
Built-in USB hub
LED backlight
Market positioning
Business
Panel type
IPS
Anti-glare screen
Cable lock slot
HDMI version
2.0
Maximum refresh rate
120 Hz
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Display brightness (typical)
350 cd/m²
Pivot angle
-90 – 90°
Audio output
Non-operating altitude
0 – 12192 m
Tip panel
IPS
Rata de aspect
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Backlight type
W-LED
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Front bezel colour
Black
On Screen Display (OSD)
Number of OSD languages
21
Operating altitude
0 – 3658 m
FreeSync
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power supply type
Internal
Contrast ratio (dynamic)
Number of USB Type-B upstream ports quantity
HDCP version
1.4/2.2
Rezolutie monitor
2560 x 1440
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
16 kWh
Depth (without stand)
46 mm
Pixel density
109 ppi
Viewable size, horizontal
59.7 cm
USB Type-A downstream ports quantity
4
Screen shape
Flat
Contrast ratio (typical)
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Stand included
DisplayPort version
1.2
Swivel angle range
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
sRGB coverage (typical)
125%
Response time
4 ms
Supported graphics resolutions
2560 x 1440
Supported video modes
1440p
Pixel Pitch
0.2331 x 0.2331 mm
Feet colour
NTSC coverage (typical)
114%
Tilt angle range
-5 – 30°
Width (with stand)
615 mm
Width (without stand)
615 mm
Vertical scan range
48 – 120 Hz
RMS rated power
4 W
Weight (without stand)
4.56 kg
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Height (without stand)
361 mm
NVIDIA G-SYNC
No
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Viewable size, vertical
33.6 cm
Height (with stand)
539 mm
Horizontal scan range
30 – 190 kHz
Screen-Tech
IPS-LEDs
Adjustable height (max)
15 cm
Destinat pentru
Consumer
Sustainability certificates
ENERGY STAR, EPEAT
DVI
HDMI
Built-in speaker(s)
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Display diagonal
68.6 cm (27)
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display diagonal (metric)
68.6 cm
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Cables included
DisplayPort, HDMI, Power
Manual
LED indicators
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Doesn't contain
PVC/BFR
Package width
730 mm
Package height
445 mm
Package depth
139 mm
HD type
2K
Compliance certificates
CB
Package weight
9.12 kg
Power consumption (typical)
11.28 W
Depth (with stand)
146 mm
Weight (with stand)
6.23 kg
Producator
PHILIPS
Garantie
60
Bazat pe 0 recenzii
0.0 generală
Fii primul pentru a revizui "Monitor Philips 27" 27B2N3500J/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,"