MSI MPG 274URDFW E16M. Display diagonal: 68.6 cm (27″), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, White
Monitoare LED
Compare
MSI MPG 274URDFW E16M. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display
Stoc furnizor:
În stoc
2.863,98 lei 3.105,00 lei
În stoc
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Width (with stand) | 613.1 mm |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Screws included | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time | 0.5 ms |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Height (without stand) | 375.3 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| Digital vertical frequency | 48 – 160 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 75 kWh |
| Width (without stand) | 613.1 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 68.8 mm |
| Weight (with stand) | 8.2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Pixel Pitch | 0.15525 x 0.15525 mm |
| Destinat pentru | Consumer |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Product colour | Black, White |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 12.4 kg |
| Package height | 470 mm |
| Package depth | 195 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-C |
| Package width | 905 mm |
| USB Power Delivery up to | 98 W |
| Digital horizontal frequency | 180 – 356 kHz |
| Depth (with stand) | 202.4 mm |
| Height (with stand) | 400.9 mm |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |


Nu există comentarii încă.