DELL Pro 5 MS526. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless, Movement resolution: 6000 DPI, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Black
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Wireless | Nu |
| Material | plastic |
| Mouse-Resolution | ≤1000dpi |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Connectivity technology | Wireless |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Buttons quantity | 3 |
| Interfata | USB |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Ambidextru | Da |
| Culoare | Negru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Purpose | Office |
| Form factor | Ambidextrous |
| Device interface | RF Wireless |
| Number of programmable buttons | 3 |
| Post-consumer recycled plastic | 78% |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Mouse-Format | Ambidextrous |
| Movement resolution | 6000 DPI |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| USB Type-C charging port | No |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| AC adapter included | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Battery type | AA |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Depth | 115 mm |
| Battery technology | Alkaline |
| Power source | Batteries |
| Width | 61.7 mm |
| Height | 39.4 mm |
| Numar butoane | 3 butoane |
| Weight | 81.15 g |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |
Bazat pe 0 recenzii
Fii primul pentru a revizui "DELL Pro 5 MS526. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology:"
DELL Pro 5 MS526. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless, Movement resolution: 6000 DPI, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Black
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Wireless | Nu |
| Material | plastic |
| Mouse-Resolution | ≤1000dpi |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Connectivity technology | Wireless |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Buttons quantity | 3 |
| Interfata | USB |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Ambidextru | Da |
| Culoare | Negru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Purpose | Office |
| Form factor | Ambidextrous |
| Device interface | RF Wireless |
| Number of programmable buttons | 3 |
| Post-consumer recycled plastic | 78% |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Mouse-Format | Ambidextrous |
| Movement resolution | 6000 DPI |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| USB Type-C charging port | No |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| AC adapter included | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Battery type | AA |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Depth | 115 mm |
| Battery technology | Alkaline |
| Power source | Batteries |
| Width | 61.7 mm |
| Height | 39.4 mm |
| Numar butoane | 3 butoane |
| Weight | 81.15 g |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |
Bazat pe 0 recenzii
Fii primul pentru a revizui "DELL Pro 5 MS526. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology:"
Nu există comentarii încă.










Nu există comentarii încă.