Lenovo Essential Wired Combo Keyboard and Mouse
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Taste numerice | Da |
| Kit | Da |
| Interfata | USB |
| Ambidextru | Nu |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Rezolutie | 1001 – 2000 dpi |
| Numar butoane | 3 butoane |
| Tip Kit | Tastatura + Mouse |
| Recomandat | Home/Office |
| Format | Standard |
| Interfață tastatură | USB-A |
| Tehnologie | Optic |
| Tip | Cu fir |
| Layout tastatura | Romana |
| Sisteme de operare suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Dimensiuni | 34 x 62 x 111 mm |
| Greutate | 69 g |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |








Nu există comentarii încă.