Logitech B330 Silent Plus. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless, Movement resolution: 1000 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Black
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 1.4 kg |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Buttons quantity | 3 |
| Rezolutie | Sub 1000 dpi |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Ambidextru | Nu |
| Culoare | Negru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Right-hand |
| Purpose | Office |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Device interface | RF Wireless |
| Recommended usage | Universal |
| Receiver type | Nano receiver |
| Silent click | Yes |
| Service life of battery | 18 month(s) |
| Receiver depth | 6.1 mm |
| Receiver weight | 1.8 g |
| Master (outer) case width | 165 mm |
| Master (outer) case length | 227 mm |
| Master (outer) case height | 136 mm |
| Receiver width | 1.87 cm |
| Receiver height | 1.44 cm |
| Interfata | USB Type-A |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows RT |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 50992060667116 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| User guide | Yes |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Battery type | AA |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Battery technology | Alkaline |
| Power source | Batteries |
| Depth | 38.4 mm |
| Height | 105.4 mm |
| Products per pallet | 3600 pc(s) |
| Package height | 121 mm |
| Weight | 91 g |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Package depth | 79 mm |
| Width | 67.9 mm |
| Package width | 43 mm |
| Package weight | 121.5 g |
| Products per intermodal container (20ft) | 123420 pc(s) |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.