Mouse A4tech – FM10 White, cu fir, USB, optic, 1200 dpi, butoane/scroll 4/1, buton selectare viteza, alb / gri
| Rezoluție Mouse | 1001-3000dpi |
|---|---|
| Gaming | Nu |
| Wireless | No |
| Kit | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Interfata | USB |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Ambidextru | Da |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Rotite scroll | 1 |
| Tehnologie | Optic |
| Dimensiuni | 108 × 64 × 35 mm |
| Butoane | 4 |
| Reincarcabil | Nu |
| Interfață Mouse | USB |
| Tip mouse | Cu fir |
| OS suportat | Windows XP / Vista / Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Culoare | Alb-Gri |
| Greutate | 110 g |
| Producator | A4TECH |
| Garantie | 24 |












Nu există comentarii încă.