Trust Bayo+. Form factor: Right-hand, Vertical design. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Movement resolution: 2400 DPI, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Works on any surface. Product colour: Black
-24%
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Rechargeable | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Receiver included | Yes |
| Interfata | Bluetooth |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Ambidextru | Nu |
| Culoare | Negru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Purpose | Office |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Buttons quantity | 6 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Receiver type | Micro receiver |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Silent click | Yes |
| Works on any surface | Yes |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Vertical design | Yes |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Weight | 116 g |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Width | 77 mm |
| Depth | 120 mm |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 73 mm |
| Power source | Batteries |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.