Trust Bayo II. Form factor: Right-hand, Vertical design. Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 2400 DPI, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Cable. Product colour: Black
| Gaming | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Device interface | USB Type-A |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Cu fir |
| Ambidextru | Nu |
| Culoare | Negru |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Buttons quantity | 6 |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Silent click | Yes |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Vertical design | Yes |
| Interfata | USB Type-A |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | No |
| Width | 77 mm |
| Power source | Cable |
| Cable length | 1.5 m |
| Depth | 120 mm |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 73 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Weight | 121 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.