Mousepad Trust Benya XXL, suprafata soft, dimensiuni 900 x 400 x 2mm, bej
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Beige |
| MousePad-Type | Office |
| Depth | 430 mm |
| Width | 900 mm |
| Weight | 400 g |
| Height | 2 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.