Razer Pro Glide. Width: 940 mm, Depth: 410 mm. Product colour: Grey, Surface coloration: Monochromatic, Non-slip base
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Thickness | 3 mm |
| Size | XXL |
| Material | N/A |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Depth | 410 mm |
| Country of origin | Taiwan |
| Package weight | 1.12 kg |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 425 mm |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
| Width | 940 mm |
| Weight | 984 g |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.