SSD Extern Adata SD620, 2TB, micro USB-B 3.2 gen 2, Black
SSDuri externe
Compare
SSD Extern Adata SD620 2TB micro USB-B 3.2
Stoc furnizor:
În stoc
1.852,98 lei 2.664,99 lei
În stoc
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| SSD capacity | 2 TB |
| Protection features | Shock resistant |
| Read speed | 520 MB/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Write speed | 460 MB/s |
| Thunderbolt technology | No |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Capacitate SSD extern | 2 TB |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Mac operating systems supported | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Package type | Box |
| Width | 80 mm |
| Height | 80 mm |
| Compliance certificates | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| USB connector | Micro-USB B |
| Housing material | Silicone |
| Depth | 152 mm |
| Weight | 54.9 g |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.