SSD Samsung 870 EVO, 500GB, 2.5″, SATA III
SSDuri Interne
Compare
SSD Samsung 870 EVO, 500GB, 2.5", SATA III
Stoc furnizor:
În stoc
1.261,00 lei 1.856,00 lei
În stoc
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Format SSD | 2.5" |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Interface | Serial ATA III |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Capacitate | 500 GB |
| Interfata | SATA |
| Suport NVMe | Nu |
| NVMe | No |
| Format | 2.5 inch |
| Scriere max. | 550 – 750 MB/s |
| Memory type | V-NAND |
| Interfață SSD | SATA |
| SSD form factor | 2.5 |
| SSD capacity | ≥513GB |
| Citire max. | 560 MB/s |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 60 |






Nu există comentarii încă.