Suport de perete Akai cu inclinatie 0/-8°, diagonala display 32″-55″, VESA min. 200×200, VESA max. 400×400, suporta pana la 35kg, distanta fata de perete 20,5mm, negru
Suporturi TV / Monitor
Compare
Suport de perete Akai cu inclinatie 0/-8°, diagonala display 32"-55",
Stoc furnizor:
În stoc
50,99 lei 75,99 lei
În stoc
| VESA | 400×400 |
|---|---|
| Mvmt-Type | 2-movement |
| Tip suport | Fix |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Montare | Perete |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Marime maxima ecran | intre 31"-40" |
| Producator | AKAI |
| Garantie | 24 |



















Nu există comentarii încă.