Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX140 MAX 2x140mm NEGRU, viteza 0.300-1600 RPM +/- 10%, Airflow: 27.2-102.9 CFM, Presiune Statica: 0.2-2.38 mm-H2O, Nivel de zgomot: 10-31dBA
- Nu poți să adaugi „Ventilatoare Carcasa CORSAIR RS140 2x140mm NEGRU” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Ventilatoare carcasa
Compare
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX140 MAX 2x140mm NEGRU
Stoc furnizor:
În stoc
704,99 lei 885,99 lei
În stoc
| Led | Nu |
|---|---|
| Numar ventilatoare | 2 |
| FAN-SIZE | 140mm |
| PACKAGE-QUANTITY | 2 |
| Screws included | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 14 cm |
| Dimensiune | 14 cm |
| Culoare | Negru |
| Rotatie maxima pe minut: | 1600 RPM |
| Led RGB | Da |
| Suitable location | Computer case |
| Noise level (low speed) | 10 dB |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Minimum air pressure | 0.2 mmH2O |
| Number of LEDs | 8 |
| Noise level (high speed) | 31 dB |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 30 mm |
| Minimum airflow (imperial) | 27.2 cfm |
| Maximum airflow | 102.9 cfm |
| Maximum air pressure | 2.38 mmH2O |
| Fan current | 0.29 A |
| RGB controller included | Yes |
| Product colour | Black |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Weight | 715 g |
| Package type | Box |
| Rotational speed (min) | 300 RPM |
| Rotational speed (max) | 1600 RPM |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |






Nu există comentarii încă.