Micro Secure Digital Card SanDisk, 32GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie SanDisk Ultra microSD, 32GB, Class 10” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie Micro Secure Digital Card SanDisk, 32GB, Clasa
Stoc furnizor:
În stoc
162,99 lei 265,99 lei
În stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Product colour | White |
| Capacity | 32 GB |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof |
| Depth | 15 mm |
| Read speed | 100 MB/s |
| Write speed | 40 MB/s |
| Width | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Capacitate card | 32 GB |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |









Nu există comentarii încă.