Micro Secure Digital Card ADATA 64Gb, AUSDX64GUI3V30SA2-RA1, Clasa 10, cu adaptor SD (pentru telefon)
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie SanDisk Ultra microSD, 32GB, Class 10” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD Adata 64GB, Adaptor SD, Class 10
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
136,99 lei
Stoc epuizat
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black, Blue |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Capacity | 64 GB |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Depth | 15 mm |
| Read speed | 100 MB/s |
| Write speed | 80 MB/s |
| Protection features | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Vibration proof, Waterproof |
| Certification | FCC , CE , VCCI , CTICK , EAC |
| Width | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Capacitate card | 64 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |







Nu există comentarii încă.