HDD extern ADATA, 4TB, HD330, 2.5, USB 3.2, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Negru
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HV320, 2TB, Negru, USB 3.1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HD330, 4TB, Negru, USB 3.1
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
2.349,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| Protection features | Shock resistant |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| USB connector | Micro-USB B |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| Width | 88.9 mm |
| Depth | 132.7 mm |
| LED indicators | Activity, Error, Power |
| Weight | 315.6 g |
| Height | 234 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |





Nu există comentarii încă.