HDD extern ADATA, 1TB, HV620S, 2.5″, USB3.0, Negru, Slim
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HD330, 2TB, Rosu, USB 3.1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HV620S, 1TB, Negru, USB 3.0
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
461,99 lei 931,98 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 1 TB |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB connector | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Width | 78 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| LED indicators | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Package depth | 110 mm |
| Package width | 150 mm |
| Depth | 115 mm |
| Package weight | 190 g |
| Package height | 30 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Weight | 152 g |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |









Nu există comentarii încă.