HDD extern Seagate, 4TB, Expansion portable, 3.5″ USB3.0, Black
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HV620S, 2TB, Alb, USB 3.1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Seagate Expansion, 4TB, Negru, USB 3.0
Stoc furnizor:
În stoc
1.002,99 lei 1.966,99 lei
În stoc
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| HDD size | 3.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Weight | 1.18 kg |
| Width | 41.9 mm |
| Depth | 125 mm |
| Height | 178.8 mm |
| Package width | 212 mm |
| Package depth | 77 mm |
| Package height | 218 mm |
| Package weight | 1.34 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.