CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
Memorii RAM Desktop
Compare
Memorie RAM Corsair VENGEANCE, 16GB (2x8GB) DDR5, 5200MHz
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.807,99 lei 3.245,99 lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Kit | Da |
| Iluminare LED | Nu |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 5200MHZ |
| DRAM-Capacity | 16GB |
| Tip | DDR5 |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Latenta | N/A |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Frecventa | N/A |
| Capacitate | 16 GB |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |





Nu există comentarii încă.